Acil ve Hızlı Kurye – İstanbul Kurye | 0531 027 89 84

Acil ve Hızlı Kurye – İstanbul Kurye | 0531 027 89 84

İstanbul Kurye ve Acil Kurye Hizmeti

Son yıllarda artan evlere yemek teslimi ve evlere kargo dağıtımı gibi hizmetler kuryelik sektöründe artışa neden olmuştur. Bu tarz faaliyetler en çok İstanbul gibi mega kentlerde yapılmaktadır. İşte bu tarz işlemler için Ala Kurye firmamız İstanbul’un bütün ilçelerinde ve her iki yakasıda hizmet vermektedir. Express kargo da hızlı, güvenli ve ekonomik kargo işlemleri sunmaktayız.

Acil Kurye Türleri Nelerdir?

Acil kuryeler normalden çok daha hızlı bir şekilde kurye hizmeti sağlamaktadır. Ala Kurye firmamız da bu hizmeti vermektedir. Acil kuryeler Express kurye olarak da adlandırılır. Express kargo tabiri yurt dışına kargoculuk işlemlerinde de kullanılmaktadır. Acil kuryeleriniz dakikalar içerisinde motor ile ya da araç ile teslim edilir.  Acil kurye türlerinde VIP motor ve uçak kargo gibi şeylerde vardır. Yurt dışı kargo işlemleri için hava alanları ile anlaşmalarımız vardır.

Acil Motor Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acil motor kuryeleri doküman, koli, belge, evrak, dosya ve paket halindeki birçok ürünü taşıyabilir. Motor kuryeler acil paketleri Express kargo olarak İstanbul’un bütün semtlerine taşıyabilir. Ala Kurye firmamız ile tamamen güvenli ve sorunsuz bir şekilde kargolarınız taşınmaktadır. Ala Kurye olarak 12 yıldır marka kalitemizi arttırarak ve müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermekteyiz. Acil Kurye işlemlerinde gerektiği zaman hayati önem taşıyan ilaç, kan, ameliyat malzemesi ve organ gibi şeylerinde nakliyesi sağlanmaktadır.

İstanbul Acil Kurye Hizmeti ve Fiyatları

Hızlı kurye hizmetlerinde müşterinin ailesiyle ilgili olan belgelerin taşınması ve şirketler için önem arz eden evrak ile dosyaların taşınması işlemleri de yer almaktadır. Bu tarz belgeler Express kargo hava yoluyla yurt dışına bile gönderilebilir. İstanbul içi kurye hizmetlerinde fiyatlar en küçük paketler için 15 lira ile 25 lira arasında değişmektedir. 1 kiloluk ürünler içinse 45 liraya kadar çıkabilir.

Hizmet verdiğimiz ilçeler İstanbul’un 39 ilçesidir. Ala Kurye firmamızın mail adresi info@alakurye.com ‘dur. İletişim numarası ise 0531 027 8984’dür. Şubemiz İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer almaktadır.

Genel Kültür