Ali Koç Müze Açılışında Konuştu

Ali Koç Müze Açılışında Konuştu

Ali Koç Müze Açılışında Konuştu

Başkan ilk öncelikle, basketbol şubesinin kuruluşunda bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür etti, Fenerbahçe Basketbol Müzesi’nin ilgili bilgilerini tanıttı ve emeği geçenlere tek tek teşekkür etti. Başkan Ali Koç açıklamalarından bir bölümü şu şekilde gerçekleşti:

Öncelikle Sayın İmamoğlu’na bizleri yalnız bırakmadığı ve konuşmasında Fenerbahçe’nin değerlerini ve Fenerbahçe’nin bu ülke ve Cumhuriyet için ne ifade ettiğini dile getirdiği için teşekkür ederim. Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Dara Odabaşı’ya burada olduğu için teşekkür ediyorum, o bizim her şeyimiz. Bizi asla yalnız bırakmaz.

İstanbul Gençlik ve Spor Müdürümüz Burhanettin Bey geldi, geldiğiniz için teşekkürler. Ataşehir ilçe şefimiz (İsmail Hakkı Ertaş) da burada. Üst Kurul Başkanımız Sayın Uğur Dündar’a hoş geldiniz diyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Vefa Küçük Bey’e de teşekkür ederim.

Bu müzenin oluşmasına katkıda bulunan tüm bu kupalar ve başarılarla bir spor kulübü olacaksınız. Bizleri burada yalnız bırakmayan ve eski fotoğraflarda da göreceğiniz gibi bu başarılara imza atan birçok sporcumuza teşekkür etmek istiyorum. Bu güzel ve özel günde yanımızda olan tüm misafirlerimize ve medya mensuplarımıza teşekkür ederim.

Biraz önce açıklandığı gibi, Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçe, 1915’ten beri basketbol tarihine sahip. Bunların yanında başarılar ve güzel zamanlar da vardır; bir basketbol müzesi kurma fikri, gelecek nesillerin geçmişi daha iyi anlaması için gururlu tarihimizi gelecek nesillere bırakmaktır. Bu fikrin gerçekleşmesi nedeniyle, hepimiz bu işte beraberiz. Deneme bonusu

Spor