Bel Fıtığı Tedavisi Nedir

Bel Fıtığı Tedavisi Nedir

Bel Fıtığı Tedavisi Nedir?

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi söz konusu olduğunda akla Op. Dr. Fatih Kırar tarafından yapılan çeşitli tedaviler gelmekte. Bel fıtığı ya da bel ağrısı gibi sorunlara çözüm ortaya koyan Op. Dr. Fatih Kırar bu hastalık ile ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getiriyor: “Bel fıtığı hastalığı günümüzde en fazla ortaya çıkan sağlık sorunlarının başında yer alıyor. Bu hastalık, doktor desteği olmadan ortadan kalkacak bir durum değil. Doktor desteği sayesinde hastalık aşamalı olarak çözülebiliyor. Hastalık çözümü sonrasında yine doktorlar tarafından devamlı olarak hasta kontrol ediliyor. Yeni nesil teknolojiyi yakından takip ederek ameliyatsız olarak bel fıtığını çözüme kavuşturmak da mümkündür. Tedavi süresinde belirlenen ortalama süre 15 ile 20 dakika arasında değişmekte. Tedavi sonrasında hastalarda meydana gelen tüm şikâyetler ortadan kalkıyor.”

Op. Dr. Fatih Kırar hastalık için ameliyatsız yöntemler arasında lazer tedavisinin de varlığına deniyor. Kırar’a göre lazer tedavisi ile hastalara nokta atışı ile çözüm uygulanabiliyor. Bel fıtığını aşamalı olarak azaltarak tamamen yok etmeyi hedefleyen bu yöntem, fıtık sorununu ortadan kaldırıyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar bel fıtığı gibi önemli bir sağlık sorunu ile mücadele ediyor. Kırar’ın yaptığı ameliyatsız tedaviler ve lazer tedavilerinden hastalar memnun kalıyor. Pek çok hasta, Kırar’ın ameliyatsız yöntemleri ile kısa sürede iyileştiğinden bahsediyor. Lazer tedavi yönteminin herhangi bir alerjik yan etkisinin olmayışı hastaları memnun ediyor. Hastalar üzerine kalıcı bir iyileşme oluşturan bu yöntem, herhangi bir ilaç kullanılmadan uygulanıyor. Risksiz olarak tabir edilen bu yöntemde ameliyat da söz konusu değil. Kişilerin sağlıklı hayatlarına kavuşarak fıtıktan tamamen kurtulması bu yöntem ile gerçekleşiyor.

Son yıllarda sıklıkla ortaya çıkan bel fıtığının pek çok hastanın yaşam kalitesini olumsuz etkilediği bilinmektedir. Bu duruma karşı çözüm ortaya koyan Op. Dr. Fatih Kırar, ameliyatsız tedavi yöntemlerini ağrısız bir şekilde tamamlıyor. 15 ile 20 dakika arasında tamamlanan bu işlem sonunda hastalar memnun olarak ayrılıyor. İşlem sonrasında hastalar eski hayatlarına geri kavuşuyor.

Sağlık