Contractubex jel reçetesiz alınır mı

10 Tem

Contractubex jel reçetesiz satın alınabilir mi? Konuyla ilgili yazımızda Contractubex jel reçetesiz satılıyor mu? ve contractubex sinyal reçetesi mi Sıkça sorulan bu sorular hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Contractubex jel, ameliyat sonrası dikiş atılan bölgede oluşan yara izini iyileştirmek için kullanılan bir kremdir. Amaç dikiş sonucu oluşan dikiş izini ortadan kaldırmaktır. Son yıllarda Contractubex jel özellikle sezaryen ameliyatı sonrası kadınlara önerilen ve kullanılan bir kremdir. Sadece dikiş sonrası kalan izler için değil, Contractubex jel çeşitli sebeplerden dolayı oluşan yaraların kalan izlerinde ve hatta akne izlerinde bile kullanılmaktadır.

Contractubex jelin etki etmesi ne kadar sürer?

Contractubex jel çeşitli yara izlerinde, ameliyat sonrası dikiş izlerinde ve sivilce izlerinde olumlu sonuçlar veren bir kremdir. Contractubex jel yara izi, dikiş izi ve sivilce izlerinin varlığından rahatsız olan kişilerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Contractubex jel kullananlar veya ilk defa kullanmaya başlayacak olanlar ne kadar sürede etki göstereceğini araştırmaktadır. Contractubex jel yaklaşık 6 ay kullanılmalıdır. Kremin etki göstermesi ve istenilen sonuca ulaşması biraz zaman almaktadır. Bu sebeple bir iki kere kullanıp işe yaramadı deyip bırakmak doğru değildir.

Contractubex jel reçetesiz satın alınabilir mi?

Contractubex jel sabırla ve düzenli kullanıldığında çok olumlu sonuçlar verir. Görsel olarak rahatsız edici yara izlerinden kurtulmada oldukça etkilidir. Contractubex jel tüm eczanelerde satılan bir kremdir. Peki Contractubex jel reçetesiz alınabilir mi? Cevabımız evet. Contractubex jel reçetesiz alınır. Contractubex jel doktor tarafından önerilir ancak reçeteli olsa bile reçeteli ve reçetesiz aynı fiyata satılır. Bu nedenle özel bir ilaçtır. Yani Contractubex jelin sadece reçetesiz alındığı söylenebilir. Reçetede yazmıyor ancak doktor tarafından öneriliyor.

Bunlara da bakabilirsiniz:

Reçetesiz Concor tabletleri Reçetesiz Coldaway Reçetesiz Contramal damlaları