Cristiano Ronaldo İçin Sürpriz Talip! Corinthians Başkanı Açıkladı

Cristiano Ronaldo İçin Sürpriz Talip! Corinthians Başkanı Açıkladı

Cristiano Ronaldo İçin Sürpriz Talip! Corinthians Başkanı Açıkladı

Manchester United içerisindeki geleceği belirsizliğini korumakta olan Cristiano Ronaldo için ünlü kulübün başkanından beklenen transfer açıklaması geldi. Teknik direktörlüğünü Vitor Pereira’nın yapmış olduğu Corinthians, Cristiano Ronaldo’yu istediklerini resmen açıklaması içerisinde açıkladı.

Transfer döneminde sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Özellikle İngiltere içerisinde Manchester United’ın Portekizli yıldızı olarak yerini almakta olan Cristiano Ronaldo için her gün yeni bir iddia gündeme gelmekte. Kırmızı Şeytanlar’dan ayrılması beklenmekte olan tecrübe sahibi futbol oyuncusunun yeni adresinin neresi olacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu. Ronaldo’nun talipleri arasında ise sürpriz bir takım dahil oldu.

İngiliz basınından aktarmış olduğu habere göre; teknik direktörlüğünü Vitor Pereira’nın yapmakta olduğu Corinthians, Cristiano Ronaldo’yu istediklerini resmen açıkladı. Corinthians başkanı Duilio Monteiro Alves, Cristiano Ronaldo’yu transfer etmek istediğini itiraf ederken “Futbolda her şey mümkün” ifadelerini kullandı. Alves, “Böyle bir ihtimal daha önce yoktu ama şimdi gözümüz üzerinde” şeklinde konuştu.

Şampiyonlar Ligi içerisinde mücadelesini verecek olan bir takımda forma giymek istediği bilinen Portekiz kökenli ve tecrübe dolu gol oyuncusu ile beraber Chelsea, Napoli, Atletico Madrid, Bayern Münih gibi devlerin ilgilendiği ileri sürülmüştü. Ronaldo’ya bu kez sürpriz bir takım talip oldu.

United’a Çare Olamadı. Işte Tüm Detaylar…

Geçtiğimiz sezon içerisinde eski kulübü olan Manchester United’a geri dönen Portekizli gözde futbolcu Cristiano Ronaldo 24 gol ve 3 asistlik performansına rağmen takımının Şampiyonlar Ligi’nin dışında kalmasına engel olamamıştı. 37 yaşındaki futbolcunun takımdan ayrılmak istediği haberleri gündemdeki yerini korusa da Ronaldo, geçtiğimiz günlerde Manchester United’ın yeni sezon hazırlıklarına dahil olmuştu.

Hazırlık Maçında Stadı Terk Etti

Cristiano Ronaldo, Manchester United’ın İspanyol ekibi olan Rayo Vallecano ile oynadığı hazırlık maçı içerisinde ilk 45 dakika boyunca forma giymiş, devre arasında da oyundan alınınca stadı terk etmişti. Erik ten Hag da Ronaldo’nun bu davranışını yakışıksız bulup eleştirmişti. Bu eleştiriler ise canlı bahis siteleri içerisinde de yer alan eleştiriler olmuştu.

Spor