Desiccant Rotorlu Kompakt Nem Alma Cihazı

Desiccant Rotorlu Kompakt Nem Alma Cihazı

  Nem alma cihazları pek çok alanda kullanılan önemli cihazlardır. Bu cihazların ana kullanılma nedeninin ise nemi içine çekmek olduğu söylenebilir. Bu sayede nemden dolayı oluşacak küf, leke, çürüme ve bunun gibi problemler ortadan kalkmış olacaktır. Oldukça çeşidi olan nem alma cihazlarının en kullanışlı ve başarılı ürünlerinden biri de desiscant nem alma cihazıdır. Bizler de rotorlu kompakt bir cihaz olan bu cihazı sizler için satışa sunmaktayız. En kaliteli ve özellikli nem alma cihazı için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Desiccant Rotorlu Kompakt Nem Alma Cihazı Nedir?

   Desiccant kurutucu cihazlar ismiyle de bilinen bu cihaz, en kuvvetli ve işe yararlık seviyesi yüksek nem alma cihazlarımızdan biridir. Yaşadığınız yerde nemden dolayı oluşabilecek tüm problemleri ortadan kaldırabilecek bir cihazdır. Kusursuz çalışma prensibi ile de sizleri bekleyen bir üründür diyebiliriz.

   Adsorpsiyon prensibine bağlı olarak çalışan bu cihaz nemi tamamen kurutur ve çürük oluşumunu da engellemiş olur. Bunu yaparken de kurutucu tekerler çalışır. Tekerler nemi emdikçe tekrar kullanıma başlar ve rejenere olur. Buharlaşıncaya kadar süren bir ısınmanın söz konusu olduğu da söylenebilir. Bu nem alma süresi toplam sürenin %75’ini alacaktır. Geriye kalan %25’lik zaman diliminde ise rejenere durumu söz konusu olacaktır. Oldukça kullanışlı ve kaliteli desiscant kurutma ve nem alma cihazımız için bizleri arayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorulara cevap vereceğimizden de emin olabilirsiniz.

Desiccant Rotorlu Kompakt Nem Alma Cihazı Özellikleri

   Silikajelli nem alıcı olarak da bilinen bu cihazımız pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri de ürünümüzü satın almanız için en önemli sebepler olarak söylenebilir. Cihazımızın başlıca özellikleri şunlardır:

> Cihazımız kesintisiz bir çalışma prensibiyle çalışır. Yani sürekli olarak çalışmasını isterseniz de güvenilir ve yüksek performansı ile sizleri yanıltmayacaktır.

> Fiyat- performans olarak nem alma cihazları arasında göze en çok çarpan cihazlardan birisidir. Verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

> Gerçek zamanlı izleme yapma şansınızın olacağı bu cihazın dayanıklı, tasarım harikası, kullanımı kolay ve enerji tasarrufu sağlayan bir cihaz olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır.

Genel Kültür