E Nabız birincil telefon numarası değiştirme

6 Tem

Bu makalede e-pulse birincil telefon numarası değişikliği, e-pulse telefon numaramı değiştiremiyorum, e-Pulse telefon numarası ekle ve e-Nabız telefon numaramı nasıl değiştirebilirim? Bu gibi soruları yanıtlayarak detaylı bilgi veriyoruz. Sağlık sektöründe çoğumuzun sıkıntı yaşadığı konulardan biri olan e-nabız’dan birincil telefon numaranızı hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilmeniz için adımları detaylı bir şekilde anlatacağız.

E-Nabız Cep Telefonu Nedir?

E-nabız, Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen bir uygulamadır. E-nabız, cep telefonunuz üzerinden erişebileceğiniz bir uygulamadır. E-nabız uygulaması, kullanıcıların yürüme, koşma ve bisiklete binme gibi fiziksel aktivitelerini izler ve bu aktivitelerin kalori harcamasını hesaplar. E-nabız uygulaması, cep telefonları veya tabletler üzerinden kullanılabilir ve ücretsiz olarak indirilebilir. Kullanıcılar, uygulama aracılığıyla günlük aktivitelerini takip edebilir ve bu bilgilere dayanarak hedefler koyabilirler. E-nabız uygulaması, Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından resmi olarak sunulan ve kullanımı ücretsiz bir uygulamadır.

E-Pulse Cep Telefonu İndir

E-pulse uygulamasını cep telefonunuza indirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: Cep telefonunuzun uygulama indirme mağazasına (Google Play veya App Store) giriş yapın. Uygulama mağazasının arama çubuğuna “e-pulse” yazın ve arama sonuçlarından uygulamayı bulun. E-pulse sayfasına giriş yaptığınızda “İndir” butonuna tıklayın. E-pulse uygulaması cep telefonunuza indirildikten sonra ana ekranınızda görünecektir.

E-Nabız Cep Telefonu Numarası Ekleme

E-pulse uygulamasına cep telefonu numarası eklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: E-pulse uygulamasını açın ve giriş yapın. Uygulamanın ana menüsünden “Profil” sekmesine tıklayın. “Telefon Numarası” bölümüne gidin ve “Değiştir” butonuna tıklayın. Cep telefonu numaranızı yazın ve “Doğrula” butonuna tıklayın. E-pulse uygulaması tarafından gönderilen doğrulama kodunu yazın ve “Onayla” butonuna tıklayın. Bu adımları takip ettikten sonra cep telefonu numaranız E-pulse uygulamasına eklenecektir. E-pulse uygulamasını cep telefonunuzda aktif olarak kullanabilirsiniz.

E Pulse birincil telefon numarası değişikliği

Öncelikle tercih ettiğiniz arama motoruna e-pulse yazdıktan hemen sonra kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru bir şekilde girerek hesabınızı açın. Açılan ilk ekranda profil fotoğrafınıza tıklayın ve Profili Görüntüle Bölüm. Açılan bir sonraki ekranda düzenle butonuna tıklayın. Ardından güncel telefon numaranızı girin. Bu aşamada karışıklık yaşamamak için numaranızın doğruluğunu iki kez kontrol etmenizi öneririz. Son olarak kaydet butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bu adımlardan sonra sağlık sistemindeki önemli sitelerden biri olan e-nabız sitesinden, mevcut telefon numaranız İşlemlerinizi hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamadan E-Nabız Birincil Telefon Numarasını Değiştirme

E-Nabız’dan birincil telefon numaranızı değiştirmek için telefonunuzdan da yardım alabilirsiniz. E-Nabız uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın. Açılan ilk ekranda profil fotoğrafınıza tıklayın. Hemen altındaki iletişim bilgileri bölümünde Birincil telefon Numaranızı göreceksiniz. Düzenle butonuna tıkladıktan sonra mevcut telefon numaranızı seçip Tamam seçeneğini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Nabız’da hatalı bilgiler nasıl düzeltilir?

E pulse uygulamasına girmeniz ve düzenlemek istediğiniz bilginin yanındaki düzenle butonuna tıklamanız gerekmektedir. E pulse uygulamasında düzenlemenize izin verilen kısımları düzenleyebilirsiniz.

E-nabız’da telefon numaramı nasıl güncellerim?

E-Nabız sisteminde telefon numarasını değiştirmek için öncelikle sisteme giriş yapıyoruz. Daha sonra profil düzenleme kısmından cep telefonu numarasını güncelleyebilirsiniz.

E-Nabız’da kişisel bilgiler nasıl güncellenir?

E-nabiz sistemine giriş yaptıktan sonra ana sayfada profil fotoğrafınızın yanında bulunan Düzenle kısmından açılan ekrandan şifrenizi değiştirebilir ve profil bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

e-Nabız nereye bağlı?

E-Nabız, Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan hasta takip sistemini de içinde barındıran bir uygulamadır.

“E-nabız verilerimi kimse göremez” ne anlama geliyor?

Kişi e-nabız verilerini kimlerin görebileceğini seçebilir. Hiç kimse e-nabız verilerimi göremez demek, ebeveynlerin, hastane personelinin veya doktorların bu tanıları göremeyeceği anlamına gelir.

e-Nabız’a başkası erişebilir mi?

e-Nabız uygulamasına yalnızca şifrenizi verdiğiniz ve yetki verdiğiniz kişiler giriş yapabilir.

e-Nabız kayıtları silinebilir mi?

E-Pulse kaydınızı silebilirsiniz. Bunu profil ve kaydımı sil butonlarını kullanarak aktifleştirebilirsiniz.

e-Nabız hesabı nasıl silinir?

E-Nabız uygulamasına giriş yapın. Profilim bölümüne gidin ve Hesabımı Kapat sekmesine tıklayın. Hesabınızı kapatma nedeninizi yanındaki kutucuğa yazıp Hesabımı Kapat diyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman yeni bir E-Nabız hesabı oluşturabilirsiniz.

e-Nabız kaç yıl geçerlidir?

e-Nabız uygulamasının herhangi bir geçerlilik tarihi yoktur. Uygulamayı istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

e-Nabız telefon numarası nasıl eklenir?

E-pulse telefon numarası eklemek için kendi hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulama üzerinden veya internet üzerinden giriş yaptığınızda eklenir. Profil bölümüne girerek cep telefonu bölümüne girebilirsiniz.

E-Pulse Cep Telefonu Nedir?

E pulse cep telefonu ifadesi, cep telefonunuzu yazmanız ve kaydetmeniz gereken alanı ifade eder. Cep telefonunuzu güncel tutmak, hastane randevularını doğru şekilde aktarmanızı kolaylaştıracaktır.

E-Nabız bilgileri nasıl güncellenir?

e-Pulse bilgilerinizi güncellemek için e-Pulse uygulamasına giriş yapıp profil bölümüne girmeniz gerekmektedir. Burada kişisel bilgilerinizi düzenleyebilir ve alt tarafta bulunan güncelleme butonuna basabilirsiniz.

E-Nabız telefon numarası nasıl değiştirilir?

e-Pulse uygulamasına giriş yapın. Üst taraftaki profil bölümüne tıklayın ve düzenle’ye tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda telefon numarası bölümüne yeni ve mevcut telefon numaranızı yazın ve güncelleme butonuna tıklayın. Bu, telefon numaranızı değiştirecektir.

Kaynak: https://www.ilacbu.com/e-nabiz-birincil-telefon-degistirme/