E Nabız ekg sonucu nasıl öğrenilir

7 Tem

E Pulse EKG sonucu nasıl öğrenilir Sizin için hazırladığımız içeriklerde EKG ve nabızda görünüyor mu?, EKG sonuçlarımı nasıl öğrenebilirim? ve EKG’de neler görülür? gibi sorular hakkında detaylı bilgi vereceğiz. E-nabız sistemi, e-devlet platformuna bağlı olarak sağlık ile ilgili tüm gelişmelerinizi ve işlemlerinizi takip etmenizi sağlayan bir programdır. Her vatandaşa ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile kullanılan ilaçlar, reçeteler, tüm sağlık işlemleri ve doktor randevuları tek bir ekrandan takip edilebilir ve incelenebilir. İlaçlarınızı unutmak artık büyük bir sorun değil. Doktora gittiğinizde aldığınız reçeteyi unutmak veya kaybetmek artık büyük bir sorun değil. Reçeteler artık e-reçete şeklinde olduğu için sisteme kayıt ediliyor. Tek önemli nokta e-nabız sistemine kayıt olmak ve giriş yapmaktır. E-nabız sistemine giriş yapmak çok kolaydır ve birkaç yolu vardır. E-devlet Şifreniz varsa en kolay yol, TC Kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle giriş yapmaktır. Sisteme web sitesinden veya e-nabız mobil uygulamasından giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak için diğer yöntemler, e-imza ve e-nabız şifresiyle giriş yapmaktır.

EKG nedir ve ne için kullanılır?

EKG özel cihazı Kalpteki ventrikül ve atriyumların kasılma ve gevşeme hareketlerini izleyen ve bunları kağıda kaydeden bir sistemdir. Bu kasılmalar elektriksel aktivite yaratır ve vücudun çeşitli bölgelerine takılan elektrotlar aracılığıyla ölçülür.

E-Pulse sisteminde EKG sonuçlarını görmek mümkün müdür?

Artık e-pulse sisteminde EKG sonuçlarını görmek mümkün. Sonuçlar ana sayfadaki Ziyaretlerim sekmesinden EKG’nin çekildiği doktor ve hastane seçilerek görüntülenebilmektedir. EKG sonuçları hem mobil uygulamadan hem de e-nabız web sitesinden görüntülenebiliyor.