E Nabız indir

10 Tem

E Pulse’u indirin Konuyla ilgili yazımızda e-Nabız’ı indirmek istiyorum, nasıl indirebilirim?, e-pulse play store’u indirin, e-nabız’ı bilgisayara indir ve e-pulse ios’u indirin Sıkça sorulan bu sorular hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine açılan bir uygulama olarak bilinen e-nabız sağlık uygulaması, birden fazla sağlık hizmetini bünyesinde barındırmaktadır. e-nabız mobil ve e-nabız web sitesi üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca mobil uygulamalardaki e-nabız seçeneği üzerinden de uygulama mağazası ve google play mağazası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

E-Nabız’ı indirmek istiyorum, nasıl indirebilirim?

E-nabız’ı cep telefonunuza indirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları sırayla izlemeniz yeterli olacaktır. E-nabız uygulamasını aramak için, cep telefonunuzdaki uygulama mağazalarına (App Store ve Google Play Store) girin. Daha sonra arama sonuçlarında Türkiye Sağlık Bakanlığı E-nabız simgesini göreceksiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmeden önce, yeterli boş alan olduğundan emin olun. E-nabız’ı indirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

E-pulse play store’u indirin

Android telefonlar için e-pulse indir play store seçeneği bulunmaktadır. Android alışveriş mağazası olan google play store uygulamasına giriş yapın ve e-pulse yazarak uygulamayı arayın. Ayrıca android telefonlar için e-pulse apk indir seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Bazı durumlarda hata alan kullanıcılar e-pulse apk seçeneğini tercih edebilirler.

E-Pulse’u bilgisayara indirin

E-nabız giriş işlemleri bilgisayarlar üzerinden internet tarayıcılarından yapılabilir. E-nabız’ı bilgisayara indirmek için geliştirilmiş bir uygulama yoktur ancak çeşitli bilgisayar tarayıcılarından e-nabız sağlık sitesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bazı emülatör uygulamaları ile android sistemi bilgisayarda kullanmak da mümkündür. Ancak bu e-nabız indirme işlemi için yine de uygulama mağazasına giriş yapıp aynı adımları izleyebilirsiniz.

E-Nabız ios’u indirin

iPhone veya tablet kullanıcıları için App Store’a giriş yapıp iCloud şifresini girerek e-nabız indirme ios seçeneğini kullanmak mümkün.

Bunlara da bakabilirsiniz:

E-Nabız epikriz raporu nasıl alınır E-Nabız boy kilo değişimi E-Nabız cevap vermiyor