E-Nabız kilo silme nasıl yapılır?

6 Tem

E-Nabız kilo silme Sizin için hazırladığımız içeriklerde e-pulse ile kilo nasıl değiştirilir, E-nabız ile kilo nasıl silinir, e-nabız bilgi düzeltmesi ve e-nabız ağırlığı değişmiyor Türkiye’de teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların hayatına birbiri ardına yeni olaylar giriyor. Ülkemizde birçok farklı alanda kullanılan birçok farklı uygulama bulunuyor. Bunlardan biri de e-nabız adı verilen uygulama.

E-Nabız ile kilo nasıl silinir?

Bu noktada, her şeyden önce, e-Nabız nedir? Soruyu cevaplamamız gerekirse, e-nabız Türkiye’de yaşayan Türk vatandaşları için hazırlanmış ve bilgisayar ve cep telefonları üzerinden kullanılan, kişilerin her türlü sağlık bilgilerini gösteren bir sistemdir. Bu sistem kişiye ait bilgileri içerir. Bu bağlamda e-nabızda kişinin kilosu da görünür, ancak bazı kişiler merak ediyor E-nabız ile kilo nasıl silinir Nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Bu yazımızda e-nabız üzerinden kilo vermenin adım adım nasıl mümkün olduğu sorusuna cevap vereceğiz. Dilerseniz hemen başlayalım.

İşte Yapmanız Gerekenler

E-Nabız ile kilo nasıl silinir Soruya verilebilecek cevaplar ise şu şekildedir: İlk olarak e-devlet üzerinden ya da doğrudan uygulama üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapılır. İkinci aşamada ise kilo bilgisinin silinmesi için sağlık kuruluşu ziyaretleri kısmına girilir. Bu kısımda kişilerin değiştirebileceği kısımlar yer alır. Kilo bilgisi de bunların arasındadır. Kilo bilgisinin yer aldığı kısma ulaşılır. Burada kiloyu sil butonuna basılır. Kilo bilgisi silindikten sonra istenirse tekrar başka bir kilo bilgisi girilebilir. Bu işlemler yapılırken cep telefonuna doğrulama kodu gönderilir. Bu doğrulama kodu girildikten sonra bilgiler güncellenir. Aklınıza takılan sorular için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

E-nabız ağırlık kaldırma veya telefon kaldırma

E-Nabız uygulamasını açın ve giriş yapın. Sol taraftaki menüden Profilim sekmesine gidin. Profilim sayfasında Kişisel Bilgiler bölümüne gidin ve Telefon numarası seçeneğinin yanındaki Düzenle butonuna tıklayın. Telefon numaranızı güncellemek için “Telefon” alanından eski telefon numaranızı silin ve yeni telefon numaranızı girin. Telefon numaranızı doğrulamak için ekranda çıkan doğrulama kodunu girin. Son olarak “Kaydet” butonuna tıklayın ve yeni telefon numaranızı kaydedin. e-Nabız uygulamasında telefon numaranızı aşağıdaki adımları izleyerek güncelleyebilirsiniz. Ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya desteğe ihtiyacınız olursa yorumlardan destek alabilirsiniz.