Formula 1 Avusturya Gp Saat Kaçta, Hangi Kanalda

Formula 1 Avusturya Gp Saat Kaçta, Hangi Kanalda

Formula 1 Avusturya GP Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Formula 1 tüm hızı ile nefesleri kesmeye devam ediyor. Formula 1 yeni sezon içerisinde yarışları 20 Mart 2022 tarihinde Bahreyn GP ile başlamış olan Formula 1 yarışları, 20 Kasım 2022’de Abu Dhabi GP ile son bulmuş olacak. Bugün gerçekleştirilecek olan Formula 1 Avusturya GP ile devam edecek. Avusturya GP saat kaçta yapılacak ve hangi kanalda yayınlanacak? İşte detaylar…

BU HAFTA FORMULA 1 VAR MI?

Dünyanın en çok takip edilmekte olan motor sporu olarak yerini almakta olan Formula 1’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Sezonun 11.yarışı Avusturya’da olacak. En son bildiğiniz üzere Silverstone GP oldukça büyük aksiyonlara sahne olan bir yarış düzenlenmişti. 8 ile 10 Temmuz aralarında Avusturya GP’si düzenlenecek. Bu yarış ile ilgili tüm sonuçlar ise canlı bahis siteleri içerisinde yer alacak.

Formula 1’de bugün Avusturya GP sürülmüş olacak. Pol pozisyonunu kazanmış olarak yerini alan Red Bull pilotu Max Verstappen ilk sıradan start alacağı bildirildi. Ferrari pilotu olan Monakolu Charles Leclerc ise 2.sıradan yarışacak başlayacak. Ferrari pilotu Sainz Avusturya GP’sine 3. sırada olacak.

AVUSTURYA GP SAAT KAÇTA YAPILACAK VE HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Dünya genelinde olacak olan ve milyonlarca yarış tutkununun merakla beklediği Formula 1 Avusturya GP, Türkiye’de S Sport2 kanalında ve S Sport Plus’ta olacak. Avusturya GP’si Sprint yarışı bugün 17.30’da gerçekleşecek.

2022 AVUSTURYA GP NE ZAMAN?

SPRİNT YARIŞI: 9 Temmuz Cumartesi, 17.30

GRAND PRİX: 10 Temmuz Pazar, 16.00

Spor