Hava Temizleme Nedir?

Günümüzde özellikle kapalı alanlarda tercih edilen genelde iklim değişimlerin de kapalı alanların hava temizlenmesi için kullanılan son teknoloji üründür. Genelde kapalı alanlarda kullanılan ısıtma ve soğutma gibi faaliyetlerde kullanılan klima ve kalorifer gibi cihazların kullanıldığı ortamlarda hava temizleme olarak kullanılır.

Isıtma ve soğutma için kullanılan bu cihazların avantajları olduğu kadar kötü yanları da bulunmaktadır. Kapalı alanda genelde kuruluğa neden olurlar veya astım gibi solunum rahatsızlıkları bulunan kişilerde bu cihazı kullanmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra ayrıca hava temizleme cihazları havada bulunan mikrop ve virüs gibi maddeleri de içine hapseder ve havayı temiz tutar.

Bulunduğu yerdeki hava dengesini sağlayarak ve virüs ve bakterileri yok ederek insan sağlığına büyük katkı sağlar. Hava temizleme cihazlarının UV özelliği sayesinde hava temizlemede oldukça yararlı cihazlardır. Hidroksil radikaller üreterek bulunduğu ortamdaki kötü koku ve alerjen maddeleri temizler ayrıca evcil hayvan tüyleri ve toz gibi maddeleri tamamen temizlemektedir.

Aynı zamanda bulunduğu noktadaki rutubet oluşturabilecek küf mantar gibi maddeleri de temizlemektedir. Genelde ülkemizde iki çeşidi kullanılmaktadır. Ancak birçok farklı marka bu cihazın satışını sunmaktadır. Öncelikle ufak çaplı bir araştırma yaparak markalarla alakalı daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İste bu noktada biz devreye giriyoruz.

Trotec Hava Temizleme Cihazı

Trotec hava temizleme cihazları evinizde ve iş yerleriniz de en temiz ve sağlıklı havayı sizlere sunmaktayız. Hoş tasarımı ve taşıma kulpuyla birlikte oldukça rahat şekilde odadan odaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünümüz havayı kalitesini ölçme özelliğine sahiptir. Hava kalitesini ölçer ve ekranda gösterir.

Yüksek kalitesi ile havadaki maddeleri %99.7 oranında havayı temizler. Maksimum oda kapasitesi 30 metre kare ile 85 metre kare arasında hava temizliği hizmeti sunar. Kablo uzunluğu 1.8 metre olmakla birlikte dilediğiniz noktaya taşınabilir. Havada bulunan zararlı maddeler 3 farklı filtresi sayesinde temiz havadan süzülür.

Hava temizleme cihazlarımız dünya çapında gücünü kanıtlamış ve ödüllü cihazlardır. Üç farklı filtresi seviyesi sayesinde bulunduğunuz oda çapına göre ayarlayarak ofis ve evinizde dilediğiniz gibi hava temizliği sağlayabilirsiniz. Hava temizleyici cihazlarımızın fiyatları diğer markalara göre oldukça uygundur. Fiyat bilgisi ve daha detaylı bilgi almak için İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür