Mike Tyson Kameralar Karşısında Kariyerini Değerlendirdi

Mike Tyson Kameralar Karşısında Kariyerini Değerlendirdi

Mike Tyson Kameralar Karşısında Kariyerini Değerlendirdi.

Mike Tyson ABD yerel televizyon kanalına bazı çarpıcı açıklamalarda bulundu. Spor dünyasında dramatik ama tartışmalı bir figür ve eski profesyonel boksör Mike Tyson, tüm sebepleriyle ve nedenleriyle manşetlere çıktı. Çocukluğundan boks sonrası çalkantılı kariyerine kadar, tüm zamanların en kötü şöhretli boksörlerinden birinin hayatıyla ilgili birçok soru var. Galabet giriş adresi

Boks Denince Akla İlk Gelen İsim!

İnsanlar boks denince akla genellikle Mike Tyson gelir. Tarihin en agresif boksörlerinden biri olarak biliniyordu. Dövüşlerinde yıkıcı bir etki için kullandığı geri dönen el yumruğuyla ünlendi. Aslında, ilk altı profesyonel dövüşünü nakavtla kazandı ve doğal olmayan yüksek enerji seviyeleri nedeniyle ‘Boom Boost’ takma adını kazandı. Bu yetmezmiş gibi, Tyson da 100 mil nakavt hızına sahipti. Bu onun 21 yaşında Team USA’nın boks kaptanı olarak seçilmesine neden oldu. Hem amatör hem de profesyonel liglerde ağır sıklet şampiyonlukları kazanmaya devam etti.

Şok Eden Kavganın Detaylarını Paylaştı!

Tyson’ın kariyeri, dünyayı şok eden bir kavgada eski Olympian Buster Douglas’a yenilince kısa kesildi. Dövüş Tokyo’nun Circus Capital’de gerçekleşti ve Douglas’ın maç sırasında Tyson’ın kulağının bir kısmını ısırması nedeniyle medya tarafından ‘The Bite Fight’ olarak adlandırıldı. Bu şok edici kayba rağmen, çoğu kişi hala Tyson’ı tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak görüyor. Aslında, Marvin Hagler’ı arka arkaya üç kez yenen tek kişi olarak tarihte bir yer tutuyor. Açıkçası, Tyson’ın yeteneği vardı, ama aşırı saldırganlığı onu tehlikeli bir yola soktu ve 56 yaşında düşmesiyle sonuçlandı.

Mike Tyson kariyeri hakkında vermiş olduğu bir dizi röportajda kavgayla geçen günlerinden pişman olduğunu dile getirdi. Başarılı Amerikan boksör son günlerde ilgi odağı olarak hayat hikayesine dair birçok özel konuyu da röportajlarda paylaşıyor.

Spor