Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Nedir Ve Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk çubuğu tedavisi ereksiyon bozukluğunu ve peyroni gibi hastalıkları kalıcı olarak yok eder. Sebebi ne olursa olsun her çeşit iktidarsızlık sorununda uygulanabilir. Bu tedavi yöntemi güvenli ve verimlidir, çoğu sigorta şirketi tarafından karşılanır. Operasyon, 30-45 dakika süren hızlı bir ayakta tedavi operasyonudur ve minimal oranda ağrı söz konusudur. Aynı gün eve gidersiniz ve hemen iyileşme döneminize başlarsınız. Ereksiyon sorunlarını sonsuza kadar ortadan kaldırır.

Mutluluk Çubuğu İmplantasyonundan Önce Detaylı Bilgilendirme Yapılır

Doktorunuz sizi, özel vücut yıkamaları ve antibiyotikler içeren erkekler için enfeksiyonu önleme programına alacaktır ve operasyonu ayrıntılı olarak tartışmak için sizinle görüşecektir. Bu, istediğiniz kadar soru sormanıza olanak tanıyan gelişmiş bir danışmanlık hizmetidir. Doktorunuz mevcut farklı implantlara dokunup hissetmenizi sağlar. Penis implantasyonunun tüm yönleri üzerine bilgilendirileceksiniz.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sırasında Yapılanlar

Mutluluk çubuğu implantasyonu genel anestezi altında tam teşekküllü hastanede yapılır ve genellikle 45 dakika ile bir saat arasında sürer. Cerrahi bölge ayrıca enfeksiyon riskini azaltmak için ameliyattan hemen önce tıraş edilir. Çoğu erkeğin katetere ihtiyacı yoktur.

Normalde ereksiyon sırasında kanla dolan corpora cavernosa adı verilen penisin süngerimsi dokusu genişler. Cerrahınız uygun büyüklükte bir Mutluluk çubuğu implantı seçecek ve implant silindirlerini penisinize yerleştirecektir. Tüm bedenler, vücut ölçülerinize tam olarak uyarlanmıştır. Esnek bir mutluluk çubuğu yerleştirilmesi çıkarılan dokunun yerine protezlerin konulması ve kesi yerinin dikilmesi esasına dayanır. Parçalı protezlerde ise operasyon biraz daha komplekstir.

Doktorunuz üç parçalı şişirilebilir bir Mutluluk çubuğu cihazı implante ettiğinde, skrotumunuza bir pompa yerleştirilecektir. Üç parçalı bir cihazla, doktorunuz ayrıca pelvisinizin derinliklerinde gizli bir konuma bir sıvı rezervuarı yerleştirecektir (hepsi aynı 3-4 cm’lik kesiden). Cihaz yerleştirildikten sonra, cerrahınız kesileri emilebilir dikişlerle diker, böylece dikişleri çıkarmak için geri dönmenize gerek kalmaz.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Sonrası Gidişat

Mutluluk çubuğu implantasyonundan sonra doktorunuz, ameliyatınızdan sonra ne bekleyeceğiniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda size ayrıntılı yazılı talimatlar verecektir. Size haftanın yedi günü, günün her saati tüm soruları cevaplayabileceğiniz bir cep telefonu numarası verilecektir.

Size enfeksiyonu önlemek için antibiyotikler ve ağrıyı hafifletmek için ilaçlar verilecektir. Çoğu erkek 1-2 hafta boyunca ağrı kesici ilaç kullanır ve bu süre zarfında işe ve hafif aktiviteye geri döner. Yoğun fiziksel aktivite 4-6 hafta ertelenmelidir. Bir mutluluk çubuğu implantının nasıl kullanılacağını öğrendikten sonra – genellikle ameliyattan yaklaşık 4 hafta sonra – kullanmaya hazırsınız! Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık