Paxil Yeşil Reçete mi Kırmızı Reçete mi

9 Tem

Paxil yeşil reçete mi yoksa kırmızı reçete mi Sizin için hazırladığımız içeriklerde Paxil Green reçeteli mi? ve Paxil red reçeteli mi? gibi sorular hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Paxil yeşil reçete mi yoksa kırmızı reçete mi

Tıp dünyası çok sayıda ilaç içerir. Birçok farklı amaç için ilaçlar vardır. Bazı ilaçlar yalnızca fiziksel sorunlara yönelikken, diğerleri doğrudan ruhsal sağlıkla ilgilidir. Bu alanda birçok ilaç vardır. İşte bunlardan biri. Paxil Adı verilen bir ilaçtır. Bu makale, bu ilacın kırmızı reçeteyle mi yoksa yeşil reçeteyle mi satıldığı hakkında bilgi sağlayacaktır.

Yukarıda da belirtildiği gibi Paxil bir psikiyatrik ilaçtır. Psikiyatristler tarafından reçete edilen ve Paxera gibi farklı isimler altında satışa sunulan bir ilaç türüdür. Panik atak, yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal anksiyete bozukluğu, travma sonrası depresyon, depresyon ve obsesif-kompulsif bozukluk gibi sağlık sorunları için kullanılır. Ürün kendi özel ambalajında ​​satışa sunulur. Doktorun önerdiği şekilde tüketilmelidir. İçerisinde herhangi bir uyuşturucu madde bulunmadığı için yeşil reçeteli ilaçtır ancak bağımlılık yapabilir. Kırmızı reçeteli bir ilaç değildir.