Popüler Sohbet Uygulaması Bumble

Popüler Sohbet Uygulaması Bumble

Popüler sohbet uygulaması Bumble bir tanışma uygulamasıdır. Tinder’ın kadın dostu versiyonu olarak isim yapan Bumble, konuşmaya sadece kadınların başlayabilmesi dışında çok benzer. Eşcinsel eşleşmeler söz konusu olduğunda, her iki kişi de ilk hamleyi yapabilir.

Yine, kullanıcılar tercihlerine bağlı olarak sola veya sağa kaydırırlar ve kaydolma gereksinimleri en az olan uygulamadır. Bu gereksinimler fotoğraf, adınız ve yaşınızdır.

55 milyondan fazla kullanıcısıyla, Bumble, dijital tanışma dünyasında birçok insanın ilk çağrı limanı haline geldi; Tinder’ın data konusunda bıraktığı açık kapısı ve bağlantı merkezli itibarı bazı yeni kullanıcılarının girişini engellemiştir. Bumble bu sorunu direkt çözmüştür.

Tinder ile kıyasladığımız için tinder uygulamasından da bahsedelim.

Tinder, yeni kişilerle tanışmak için en ideal uygulamaların başında gelir. İlk çıktığı andan beri piyasada ve buluşma uygulamalarında bir devrim yapmıştır.

Tiner uygulamasında tek yapmanız gereken ideal olarak iyi aydınlatılmış bazı fotoğraflar yüklemek. Kişisel bilgiler istediğiniz kadar az olabilir. Erkeklerin köpek veya kedi tercih etmeleri bir adım öne taşır onları. Çünkü, yapılan bir ankete göre köpek ve kedilerin uygulamada daha iyi sonuçlar verdiği bilinir.

Tinder bölgenizdeki herkesi bulma olasılığınız en yüksek olan yerdir. Her sabah tren istasyonunda gördüğünüz kişi; 15 yıl önce iletişimini kaybettiğiniz ilkokul arkadaşı; patronun; ya da belki eski sevgilin. Her iki kişi de uygulamada bir konuşma başlatmak için ilk hamleyi yapabilir, bu yüzden herkese yönelik bir uygulamadır. Bir uyarı vermek gerekirse, yalnızca uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak profilinizi silmek için yeterli olmaz. Gidip ayarlar kısmından bu işlemi yapmanız gerekir.

Popüler sohbet uygulaması Bumble ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür