Psg’den Vinicius Junior Için Dudak Uçuklatan Teklif!

Psg’den Vinicius Junior Için Dudak Uçuklatan Teklif!

PSG’den Vinicius Junior için dudak uçuklatan teklif!

Paris Saint-Germain ile Real Madrid arasındaki kıyasıya çekişme devam ediyor! Kısa bir süre öncesine kadar İspanyol kulübü, PSG’nin genç yıldızı Kylian Mbappe’yi transfer etmek için kolları sıvamıştı. Dünya basını söz konusu transfere gözlerini dikmiş; fakat sonunda Mbappe’den PSG’de kalma kararı gelmişti. Bu gelişme karşısında yıkılan Los Blancos ekibinin son olarak PSG’den ağır bir misilleme darbesi aldığı ortaya çıktı!

Real Madrid Başkanı Florentino Pérez, basına verdiği demeçte PSG ile aralarında olan rekabete ilişkin açıklamalarda bulundu. Pérez’in konuya ilişkin ifadeleri şu şekilde oldu: “PSG’yi ortadan kaldırmak bize haz mı veriyor? Elbette hayır. PSG bir düşman kulübü değil. Hiçbir takımı kendimize düşman olarak görmüyoruz. Bize karşı mücadele eden tüm takımlar bizim dostumuz. Herkesle iyi anlaşıyoruz.” Bu barışçıl ifadelerin hemen ardından ise uzun süredir gizli kapaklı yürütülen bir transfer çalışması ilk defa basına yansıdı.

PSG, Vinicius Junior için ısrar ediyor

Ortaya çıkan bilgilere göre PSG, geçen yazdan bu yana birkaç kez Vinicius Junior ile görüşme sağladı. Brezilyalı genç futbolcudan imza atabilmek için Real Madrid ile olan sözleşmesini uzatmamasını istedi. Kiralık bahis siteleri sonsuz olarak burada.

PSG’nin Vinicius’a net 40 milyon Euro’luk bir maaş teklif ettiği ortaya çıktı. Öte yandan büyük bir imza bonusu ve Katar’da birkaç ticari anlaşma da sağlanacağı eklendi. Fakat yine de başarılı oyuncuyu ikna etmek kolay olmadı. Vinicius, Madrid’de kalmayı tercih etti.

Spor