Safetyrespect Bariyer Sistemleri

Safetyrespect Bariyer Sistemleri

SafetyRespect Bariyer Sistemleri

İş güvenliği ve sağlığına verilen önem, son yıllarda giderek artıyor. Çalışanları iş sahası içinde gerçekleşebilecek iş kazalarına karşı korumak amaçlı olarak yürürlükte olan önlemleri, her iş yeri almak zorundadır. Öyle ki, bir iş yerinin yapılan denetimlerden geçebilmesi için faaliyet alanına göre gereken güvenlik önlemlerini uygulaması zorunludur. İş güvenliği en çok da inşaat ve şantiyelerde ön plana çıkar. Çünkü inşaat alanlarında özellikle yüksek katların henüz tamamlanmamış olması, korkuluk ve duvar gibi alanların bulunmaması dolayısıyla düşme riski vardır. Bariyer sistemleri, bu riske karşı alınabilecek etkili bir önlemdir. İş güvenliği ve sağlığını korumak amaçlı geliştirilen inşaat güvenlik bariyeri, kullanıldığı alanda farklı önlemler alınmasına gerek bırakmayacak kadar gelişmiş donanıma sahip bir sistemdir.

İnşaat Güvenlik Bariyeri

Yüksek alanlarda çalışan personelin düşme riski her zaman vardır. Bu durum önemli ölçüde güvenlik açığı oluşturduğu gibi, personelin sürekli düşme korkusu nedeniyle verimsiz çalışmasına da sebep olur. Çok basit bir sistemle kurulabilen ancak koruyuculuğu yüksek olan bariyer sistemleri, iş kazaları kazanma riskini ortadan kaldırmasının yanında personelin iş motivasyonunu da yükseltir.

Güvenlik bariyer sistemleri konusunda teknolojiyi yakından takip ederek modern tekniklerle imalat yapan firmamız, birçok çeşidi bulunan sistem için her talebe, ihtiyaçlara uygun şekilde cevap veriyor. Müşteri ihtiyaçları ile yasalar ve yasalarla belirtilen standartlara göre imalatı gerçekleştirilen ürünler, yaşanan sektör yeniliklerine göre teknik özellikleri sürekli güçlendirilerek kullanıma sunulmakta. İnşaat güvenlik bariyeri, düşme riski bulunan her alanda kullanılabilecek özelliktedir.

Modern Güvenlik Önlemleri

İnşaat güvenlik bariyeri, iş güvenliğini sağlamak ve işçi sağlığını korumak için geliştirilmiştir. İnşaat ve şantiyelerde ekonomik ama yüksek koruyucu özelliği dolayısıyla en çok kullanılan güvenlik sistemi olduğu gibi, farklı alanlarda da kullanılabilir. Firmamız tarafından yönetmeliklere uygun şekilde imalatı yapılan bariyer sistemleri, iş güvenliği denetimlerinden rahatlıkla geçer ve kullanıldığı alanlarda üzücü sonuçlara sebebiyet verecek kazaların yaşanmasını önler. Değişik alanlarda kullanılmak üzere model konusunda alternatife sahip olan ürünler, gerek iş gerekse yerleşim bölgelerinde güvenlik ihtiyacını tek başına karşılar. Kullanıcıların talebine bağlı olarak farklı renk ve boyutlarda imalatı yapılan güvenlik bariyer sistemleri, dayanıklı ve uzun sürelik kullanıma yöneliktir. Montajı ve sökülümü oldukça kolay olan, bir alanda kullanım süresi bittikten sonra başka bir alana da taşınabilen sistem için firmamızla her zaman iletişime geçebilir, danışmanlık hizmeti başta olmak üzere nakliye, kiralama, satış ve kurulum hizmetlerimizden ihtiyaçlarınıza göre faydalanabilirsiniz.

Genel Kültür