Spor ve Diyet Yapmanıza Rağmen Gitmeyen Kilolardan Nasıl Kurtulursunuz?

Spor ve Diyet Yapmanıza Rağmen Gitmeyen Kilolardan Nasıl Kurtulursunuz?

Liposuction teknolojisi içerisinde önemli bir yere sahip olan Vaser Liposuction kısa süre içerisinde kalıcı ve güzel sonuçlar sağlar. İşlem sırasında vücutta bulunan diğer dokulara zarar vermeden sadece yağ dokularını hedefleyen bu sayede ise kalıcı, hızlı, herhangi bir olumsuzluk yaşamadan çok başarılı bir sonuca ulaşılır.  

Vaser Liposuction Nedir? 

Gelişen teknolojiler içerisinde yer alan vücut şekillendirme işlemleri içerisinde en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. 

Bölgesel yağlanmalar ince kanüller yardımı ile alınır. Vücudun pek çok bölgesinde tercih edilen bu yöntemde herhangi bir morarma ve dalgalanma sorunu yaşanmaz.  

Aynı anda vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir. Son derece geliştirilmiş bir yöntem olan  Vaser Liposuction ile yağ hücreleri ses dalgaları ile hasar görmeden ayrılır. Böylece işlem sırasında verilen frekansta ses dalgaları yağ dışındaki dokuları etkilemeden yağların sıvı hale gelmesini sağlar. Sıvı hale getirilen bu akışkan yapı kanüller aracılığı ile çekilir ve özel haznelerde toplanır. 

Ameliyat sırasında çekilen yağlar hastanın vücudunun farklı bölgelerinde yeniden kullanılabilir. Özellikle bu sağlıklı yağ hücreleri, meme büyütme ve popo kaldırma işlemlerinde tercih edilir. Bu yağlar elmacık kemiklerini şekillendirme, daha dolgun yanaklı bir görünüm kazandırma ve yüzdeki ince çizgileri yok etmede de kullanılabilir.  

Kimler İçin Uygundur? 

Kadın ya da erkek tüm bireyler vücut şekillendirme için tercih edebilir. Özellikle yapılan sporlar ve diyetler ile gitmeyen dirençli yağların alınmasında önemli bir yere sahip olması ile en yeni teknolojiler içerisinde yer alır. Ses dalgaları ile deriye çok yakın çalışmak mümkün olduğundan bu operasyon ile istenildiğinde kaslı bir görüntü de yaratılabilir. 

Neden Tercih Edilir? 

Klasik yöntemlere nazaran herhangi bir morarma, ağrı, kanama görülmediği gibi çok hızlı bir iyileşme sürecine sahiptir. En yeni ve modern teknolojiler içerisinde bulunan etkin ve güvenilir olması yönleriyle oldukça ilgi görmektedir. Bu nedenle bu uygulamayı yaptıran kişi sayısında büyük bir artış yaşanmaktadır.  

Sonuçları Kalıcı mıdır? 

Vücudun çeşitli bölgelerinde dirençli yağlar başarılı bir şekilde alınır. Güvenilir bir yöntem olan Vaser Liposuction sırasında üzüm salkımı gibi dağılan yağ hücreleriyle sıvı hale getirilen yağ dokusu ince kanüller yardımı ile çekilir. İşlem sonrasında hastaların yemelerine, içmelerine ve spor aktivitelerine dikkat etmeleri gerekir. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde sonuçları kalıcı ve uzun sürelidir. 

 

Kaynak: yazivar.com

Moda ve Yaşam