Tiktokta Unicorn Kaç Tl

Tiktokta Unicorn Kaç Tl

Tiktok’ta Unicorn Kaç TL?

Dünyada en çok kullanıcı sayısına sahip uygulamalar arasında yer alan Tiktok, canlı yayın açma ya da izlenmeler sayesinde para kazanma gibi özellikleri kullanıcılarına sunuyor. Bu uygulama üzerinden para kazanmak ise, hemen hemen herkese cazip gelse de canlı yayın açabilmek ya da bu uygulamadan para kazanabilmek için öncelikle 1000 kişilik takipçi sayısına ulaşılması gerekmektedir. Bunun için Bayigram üzerinden Tiktok takipçi satın al paketlerini inceleyebilirsiniz.

Tiktok’ta kendiniz canlı yayın yapıp para kazanabileceğiniz gibi, başkalarına hediye göndererek onların da kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hediye deyip geçmeyin, bu uygulamada çok pahalı hediyeler de yer almakta; tam tersi son derece uygun armağanlar da bulunmaktadır. Peki, bu hediyeler arasında Tiktok’ta Unicorn kaç TL?

Tiktok’ta 1K Hediye Kaç TL?

Tiktok’taki hesaplamalar doğrultusunda 1K hediye puanı için belirlenen hediye fiyatı 960 TL’ dir diyebiliriz.

Ayrıca pahalı hediyelerden biri kabul edilen Unicorn ve beraberindeki bazı hediyelere bakacak olursak bunları şu şekilde belirtebiliriz:

  • Unicorn Hediyesindeki alış: 488 TL. Alıcıya yapılan ödeme miktarı ise: 200 TL
  • Love Ballon hediyesindeki alış fiyatı: 67 TL ( 699 jeton ). Alıcıya yapılan ödeme miktarı ise 30 TL’ dir.
  • Spor Araba Hediyesi ise en pahalı Tiktok hediyelerinden olup; alış fiyatı 3.200 TL’ dir. Bu hediyeyi alan alıcıya yapılan ödeme ise 1.300 TL civarındadır.
  • Tiktok’taki en uygun hediyelerden olan gülün alış fiyatı 96 kuruştur. Alıcıya bunun için yapılan ödeme ise 40 kuruştur.
  • Yüzük fiyatı ise 28.8 TL olarak belirlenmiştir. Alıcıya yapılan ödeme ise 12 TL’dir.

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

Canlı yayın esnasında gönderilen para yağmuru da sevilen ve favori hediyeler içerisidedir. Para yağmuru hediyesinde gönderen kişi için belirlenen tutar 105 TL iken; hediyeyi gönderdiğiniz kişi için yapılan ödeme ise 65 TL olacaktır.

Tiktok 29999 Jeton Kaç TL?

Tiktok’ta jetonlar ile alınan hediyelerin bir değeri bulunmaktadır. Buna göre 29999 jeton, hesaplamalara göre 3000 TL değerindedir.

Ayrıca Tiktok takipçi sayısını yükseltmek adına harika teklifler sunan Bayigram firmasının avantajlı paketlerini https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Teknoloji